Współtworzymy kulturę

Pani z Przedszkola

Pani z Przedszkola

Nowy komfort wypoczywania

Przedstawiając Państwu naszą propozycję noclegów w Ustce, położyliśmy akcent na ponad standardowy komfort, miłą atmosferę oraz najwyższą jakość. Wszystkie te cechy wdrożyliśmy w życie i dziś oferujemy najlepszą opcję zakwaterowania nad Bałtykiem.

Do Państwa dyspozycji są dwupokojowe, luksusowo wyposażone apartamenty: "Apartament Czerwony", "Apartament Niebieski" oraz Apartamenty "Jedynka" w pobliżu promenady usteckiej. Pierwsze dwa znajdują się one w nowoczesnym budynku, położonym przy skraju sosnowego lasu. Nasze apartamenty gwarantują Państwu komfortowe noclegi nad polskim morzem w ciszy i jednocześnie w odległości krótkiego spaceru do centrum Ustki. "Jedynka" zaś znajduje się urokliwym budynku z odtworzonym tradycyjnym murem szachulcowym praktycznie 200 m od plaży! Dodatkowo w tej samej lokalizacji udostępniliśmy 3 pokoje dwuosobowe i jeden nowy zaciszny apartament dla czterech osób. Oczywiście wszystko w najlepszym standardzie.

W najbliższym sąsiedztwie naszych apartamentów "Czerwonego" i "Niebieskiego" (5 minut spacerem, utwardzoną drogą biegnącą przez las) leży zachodnia plaża Ustki ze strzeżonymi sektorami, mniej oblegana przez turystów niż plaża wschodnia. "Jedynka" położona jest w centralnej części Ustki, kilka minut spacerem od Promenady i Portu.

Atutem lokalizacji naszych kwater jest pobliski port jachtowy, gdzie znajdą Państwo wielki wybór smażalni oraz sklepy ze świeżymi rybami. Zachodnia strona Ustki jest obecnie połączona ze wschodnią zwodzonym mostem. Umożliwia to komfortowe przemieszczanie się i bezproblemowe korzystanie z uroków kurortu. Z mariny kursuje również tramwaj wodny na wschodnią stronę nabrzeża zapewniając dogodne połączenie do centrum Ustki - pięknej nadmorskiej promenady.

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Śledź nas na Facebooku

Apartamenty w Ustce